PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279407}
6,0 2 921
ocen
6,0 10 1 2921
5,8 6
ocen krytyków
Fast Food Nation
powrót do forum filmu Fast Food Nation

Shit!...

Przez niemal cały film dawałem 7 pkt. Jednak Koncówka mnie zniszczyła. To było mocne. Szalony ten film, jednak fajny. Gdyby nie grala tam Avril, to pewnie bym tego filmu nigdy w życiu nie oglądał. Pozostając przy Fast Foofach - podziękuję za te smakołyki. No masakra. To mną ruszyło...

Sam za końcówkę dałbym 8, ale to już moja ocena, którą sam sobie zachowam.

Szczególnie podobało mi się w końcówce, że taką scene pokazali na sam koniec filmu, i nic praktycznie się nie działo później, co daję wielkiego plusa, bo łatwo dzięki temu zapamiętac ten film - a raczej wydarzenia, które streszczają i podsumowują cały przebieg filmu.

użytkownik usunięty
benburney

A jak dla mnie to film wyszedł średnio, tragedię zwierząt zostawiono na sam koniec, a przez cały czas praktycznie nic się nie dzieje. Widzimy gościa, który nie wie nic o korporacji dla której pracuje, ciężko pracujących emigrantów i emigrantki które przy okazji puszczają się z kierownikiem i dziewczynę pracującą w fast foodzie, która nagle dostaje olśnienia i zamiast sprzedawać mięso zaczyna walczyć o dobro zwierząt.
Końcówka masakryczna, myślę że warto czasem zastanowić się nad tym co mamy na talerzu. Ja sama święta w tej kwestii nie jestem, więc nikogo nie oceniam.. jednak jak stanę na swoim i będę sama zarabiać na swoje wyżywienie, zostanę 100 % wegetarianką.

ocenił(a) film na 9

polecam :)

ocenił(a) film na 9

ale z niejedzeniem zwierząt nie musisz czekać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones