PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279407}
6,0 2 920
ocen
6,0 10 1 2920
5,8 6
ocen krytyków
Fast Food Nation
powrót do forum filmu Fast Food Nation

Świetny film, nie rozumiem czemu ma taką niską ocenę na filmwebie! Może dlatego, że
ludzie lubią swoje fast foody i nie chcą się z nimi rozstawać :P Mnie film skutecznie wyleczył
z tego paskudztwa, do tej pory od obejrzenia go ani razu nie zawitałam w żadnym takim
miejscu. Prawda w oczy kole, ale musimy docenić tą prawdę i przestać żreć to gówno
którym nas faszerują!! ;P

Sol_89

Nie każdemu musi się podobać. Mi tak średnio podszedł, temat dobry, realizacja go - niezbyt. Ja tam bardzo lubię robić sobie takie fast foody w domu, przynajmniej wiem co jem :P

ocenił(a) film na 8
Sol_89

Zgadzam się w pełni, film może monotonny ale szokujący jednocześnie. Obnaża wiele prawd typu: liczy się się sprzedaż i zysk, klient się nie liczy, pracownicy też, zwierzęta w ogóle, a reszta społeczeństwa jest tempa i nieświadome a jego działania podejmowane nieporadne. Jak to powiedział ten farmer, maszyna wciąga wszystkich i MIELI NA DROBNO. Wstrząsające.

ocenił(a) film na 9
Sol_89

a co tu nie rozumieć - gimby nie zobaczyły cycków, wybuchów, strzelanin, pościgów... to i tak wysoko jest oceniony, że ma tą średnią 6,0 :)

użytkownik usunięty
Sol_89

dokładnie, też od jakiegoś czasu nie jem już mięsa gdyż zabijanie zwierząt uważam za zbrodnię

Sol_89

Radziłabym dodatkowo zrezygnować całkowicie ze słodyczy,mięsa,nabiału,a zamiast tego dużo ćwiczyć,wybierać rower czy spacer zamiast auta,zdrowo się odżywiać i cieszyć się życiem z tego co mamy,bo dziś nie są ważne rzeczy materialne,które są tak ulotne:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones