PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763842}
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
American Gothic
powrót do forum serialu American Gothic

Serial wciąga i jest naprawdę bardzo dobry, a tutaj taka cisza? Praktycznie zero dyskusji.

MateoVeb

cisza bo każdy myśli kto jest zabójca :) fajny serial arcydzieło to nie jest dobrze się ogląda ciekawe postacie no i tajemnica . Oglądam i nadal nie wiem kto jest mordercą . Na początku obstawiałam matkę i ojca ale po ostatnim odcinku nie jestem pewna

MateoVeb

Oglądają go tylko/głównie panie,gdyz pod nich jest ewidentnie zrobiony.wielbiciele seriali widzą od razu tą bijącą sztuczność która w połączeniu z brakiem interesującej akcji i bohaterów,wpływa że czas spędzony na próbie przebrnięcia przez tą (mozolną mogącą się zmieścić w 3odc miniserialu) niby akcję jest jego kompletnym marnotrawstwem.W dobie tak dobrych seriali jakie teraz wychodzą ten ledwo łapie się do średnich do tego większość budżetu pochłonęli aktorzy,starający się jedynie dobrze wyglądać.Bliżej mu do mody na sukces niż dobrego,intrygującego serialu z morderstwem w tle.

ocenił(a) serial na 8
MateoVeb

Ten serial jest naprawde swietny, mam nadzieje, ze bedzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 6
binky

Były świetny jakby miał w sobie intrygę zaskoczenie a nie od początku wiadomo kto był w tej rodzinie SBK i w 11 odcinku potwierdza się to co typowałem od pilota nie będę pisał co i kto żeby nie spoilerować :)

Daniel_Kot

SPOILER SPOILER
Skoro oglądałeś 11 odcinek to już wiesz że w tej rodzinie nikt nie jest SBK więc nie wiem o co ci chodzi. ;D

ocenił(a) serial na 8
MateoVeb

Podpowiecie, gdzie można obejrzeć ostatni odcinek?

ocenił(a) serial na 9
MateoVeb

po prostu malo znany serial, odkrylem go przypadkiem po tylu latach przez szukanie po nazwisku aktora w czym zagral, nie uwazam go za wybitny w calosci, ale za genialny jesli chodzi o watek kryminalny patrzac na calosc, ciekawe ilu takich jeszcze nie odkrylem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones